Airfe Firmamiz Hakkında

AİRFEL FİRMAMIZ HAKKINDA

                Daikin firması, 1978 yılından beri Türkiye’de faaliyetini sürdüren bir firmadır. Daikin, ülkemizdeki ısıtma ve soğutma faaliyetlerinde en büyük rol alan oyunculardan olan Airfel’in hisselerinin tamamını alarak, Türkiye’de kendinden daha söz ettirir bir konuma yükselmeye başlamıştır. Bu alanda Daikin, günümüzde yararlanılan, ısıtma – soğutma ve havalandırma adına, çok fazla söz sahibi olan bir marka konumuna gelmiştir. Daikin markası adı altında bulunan Airfel de kullanıcıların güvenini kazanan değerli ürün isimlerinden bir tanesidir.

Airfel ürünleri nelerdir?

Airfel’in yapmış olduğu iklimlendirme sektörü ürünleri arasında,  panel radyatörleri, klima üniteleri, klima santralleri, kombi gibi ürünler yer almaktadır. Son teknolojiye uygun olarak üretilmiş olan bu ürünler, güvenilir ve profesyonel çalışan araçlarla üretilmektedir. Daikin’in ülkemizde bulunan üretim yeri, Sakarya – Hendek’te bulunmaktadır. Airfel markasının üretimi, kapalı alana sahip olan bu üretim alanında yapılmaktadır. Firma olarak sunulan bu geniş ürün yelpazesi, müşteri memnuniyeti göz önünde bulundurularak satışa sunulmaktadır. Bunun dışında firma olarak yaptığımız işler arasında, kombi bakımı klima bakımı, söküm ve montaj işleri gibi temel görevler yer almaktadır. Firmamız bünyesinde çalışan profesyonel elemanlarımız, yaptıkları görevleri, son derece titiz çalışmalarla yürütmektedirler.

Airfel Firmasının Görevleri

Son teknolojiye sahip ürünlerin, tamir ve onarım işleri ile ilgilenen firma çalışanlarımız, deneyimli özellikleri ile, tüketicilerin her türlü ihtiyacına uygun olan en konforlu çözümü sunmak için faaliyet göstermektedir. Periyodik klima bakımları, klima onarım ve tamir işleri, söküm ve montaj hizmetleri ve servis hizmetleri, kaliteli ve özenli bir şekilde verilen hizmetlerimiz arasında bulunmaktadır.

Periyodik klima bakımları yapılması, klimanın çok daha uzun ömürlü olması için yapılması gereken bir çalışmadır. Rutin olarak yapılan periyodik bakımlar ile birçok klima hastalığı önlenmiş olacaktır. Klima bakım ve onarım çalışmalarımız, hızlı ve güvenilir elemanlarımız ile yapılmaktadır. Titiz bir çalışma yürüten elemanlarımız, maksimum cihaz performansı için, sağlıklı çalışmalarda bulunuyorlar. Diğer hizmetlerde olduğu gibi, sökme ve montaj işlemleri için de güvenilir ve profesyonel bir firmadan yardım alınması gerekmektedir. Şikayetlerinizden masrafsız ve temiz bir şekilde kurtulmak istiyorsanız, Airfel klima özel servisini 444 33 19 numaralı servis merkezimizi arayabilirsiniz.