Airfel Klima Arizalari Tespiti ve Tamiri

AİRFEL KLİMA ARIZALARI TESPİTİ VE TAMİRİ

                Airfel klima arıza servisi olan firmamız, uzun zamandır kendini geliştirmeye yönelik bir misyon edinmiş durumdadır. Eğitimi aşıladığı çalışanları ile bu sektörde son derece güvenilir ve kendinden emin çalışmalara imza atmaktadır. Klimalarınızda zamanla kendiliğinden veya belli bir etkene bağlı olarak oluşan arızalar için, firmamızdan yardım alabilirsiniz.

Her teknolojik üründe olduğu gibi klimalarında kurulum ve bakım işlemleri büyük önem taşımaktadır. Yanlış montaj ve bakım hizmeti uygulanan klimalar, kısa sürede arıza ile sorunlarını belli ederler. Bu sorunlar;airfel-klima-servisi-

  • Su damlatma,
  • Sigorta alması,
  • Klimadan ses gelmesi,
  • Isıtma ve soğutma problemleri,
  • Gaz kaçakları,
  • Sensör problemleri

gibi birçok madde ile sıralanabilir. Bu gibi problemleriniz için yapacağınız ilk şey, Airfel klima arıza kodları ile sorunları halletmeye çalışmak olabilir. Genel olarak bize gelen şikayetlerde, klima neden çalışmaz? Klima fanı çalışmıyor, klima soğutmuyor, neden? Gibi sorular bulunuyor. Bu sorulara verilebilecek yanıtları arıza kodlarında bulamıyorsanız, klima arızaları ve tamiri için profesyonel çalışmalarda bulunan ekibimizi arayabilirsiniz.

Airfel Kullanıcılarının Görevleri Nelerdir?

Klima tamircisi ( ustası), tamir edilecek olan cihazın özelliklerini iyi bilmelidir. Bu konuda uzmanlık eğitimi almış olan elemanlarımız, titiz ve doğru çalışmalarla, Airfel klima tamiri için tespit ve onarım çalışmaları yapmaktadır. Klima ısıtma ve soğutma sorunları, sesli çalışma problemi, sigorta attırma sorunu gibi başlıca sorunların arıza sebepleri farklı olabilmektedir. Cihaz kullanıcılarının da yapması gereken bir takım işler vardır. Klima çalışmadığı zaman elektrik ve kumanda kontrollerinin yapılması, klima üfleme sorunlarında, filtre kontrollerinin yapılması, su akıtma sorunlarında, hortum ve boruların kontrol edilmesi gibi işlemler, klima arıza servisleri aranmadan önce yapılması gereken işlemler arasında yer almaktadır.

                Airfel Klima Kart Tamiri Nasıl Yapılır?

                Klima elektronik kartları, dış ünite ve iç ünitenin birlikte çalışmasını sağlayan ve ayrıca kumandadan iletilen komutları görevlendiren bir karttır. Airfel tamir firma çalışanlarımızın yapacağı kart tamiri sayesinde, ekonomik ve verimli cihaz kullanımının oluşması sağlanmaktadır. Bu alanda uzman eğitim almış çalışanlarımızın teknik bilgisi ile, arızaların doğru tespitleri yapılmaktadır. Her hangi bir Airfel klima sorununuz var ise, 444 33 19 numaralı servisimize bu sorunlarınızı bildirebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir