Airfel Klima Söküm ve Montaj

AİRFEL KLİMA SÖKÜM VE MONTAJ

 Airfel airfel-klima-montaj-de-montajklima montajı Cihaz için elde edilecek verim ve kullanıcı güvenliği için çok büyük önem taşımaktadır. Bu sebep ile montaj v
e söküm işlemleri, elektrik olaylara ve diğer teknik bilgilere hakim olan Airfel klima teknik servisi tarafından yapılması gerekmektedir.

Klima Montaj Nasıl Yapılır ?

Airfel klima montaj işlemleri yapılırken, öncelikle klimaların konulacağı yerin doğru bir yer olup olmadığı belirlenmelidir. Çünkü klima kurulumu yapılacak olan ortamın fiziki özellikleri ve hava girişi sağlanacağı yer, klimanın verimliliğini etkileyen bir faktördür. Bu da kullanıcıları memnuniyete ulaştırır ve cihazın güvenle kullanılmasını sağlar.

Klima montajı sırasında önemli olan bir madde de, drenaj hortumunun uygun bir yerde konumlandırılmasıdır. Drenaj hortumu pis suya bağlanmadan kurulmalıdır. Bu konuda teknik ve eğitimli bilgilere sahip olan elemanlarımızın montaj ve söküm işlemleri arasında size sunduğu hizmetler şöyledir;

  • Cihaz güneş ışığına maruz kalmayan bölgeye monte edilir,
  • Rutubetli ortamdan kaçınılarak bir montaj yapılır,
  • Cihazın montajı, büyük ısı kaynaklarından uzağa yapılır,
  • Hava döngüsünün engellenmemesi ön planda tutulur,
  • Odayı en iyi ısıtıp soğutacak şekilde bir yer belirlenir,
  • Yağ ve makine yağı, klimaların emiş gücünü azaltacağından, bu alanlara kurulumdan kaçınılır,
  • Dış montajda, kışın soğuğu göz önünde bulundurularak, korunaklı bölgeler tercih edilir,
  • Güneş altında kalmaması için, kör noktaya kurulum yapılır,
  • Söküm sırasında, cihaza zarar vermeden, parçalar titizlikle sökülür.

    Airfel klima tamir fiyatları, ekonomiyi sarsmayacak derecede makul fiyatlarla belirlenmiştir. Klima demontaj fiyatı, klima montajı fiyatı ve klima takma fiyatları, kaliteli işçilik ile çalışan ekibimiz tarafından, düşük fiyatlı ve yüksek kaliteli bir anlayışla sizlere sunulmaktadır. Klima sökme takma işlemleri ve diğer cihaz problemleri için belirlenen ücretler, her mevsim siz müşterilerimizi memnun edecek düzeyde bulunuyor. Söküm için klima taşıma, montaj ve demontaj işlemleri için Klima söküm montaj fiyatları için, 444 33 19 servis numaramızı arayabilirsiniz. 24 saat içerisinde size geri dönüş yapabileceğimiz hizmetimiz ile, klima montajı fiyatı hakkında gerekli bilgileri bizden alabilirsiniz.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir